Nový e-shop, nové zboží, věrnostní systém

Publikováno: 08.09.2016

Co se dělo?

Popravdě jsme neměli moc času se vám věnovat. Čas letí hodně rychle, nezdá se to, ale jsme tu s vámi už třetím rokem. Za tu dobu sme stihli 2x předělat e-shop, ale nikdy jsme nebyli moc spokojení a celkově motivace k inovacím opadala. Teď máme konečně takovej e-shop, se kterým můžeme dělat spoustu věcí a hlavně - začít na naplno.

Co je nového?

Máme kompletně předělaný vzhled stránek a to včetně toho pro mobilní telefony, takže nakupování z mobilu už bude hračka! Zaměřili jsme se na nové produkty, takže už teď můžete najít více jak 200 - námi ověřených produktů, které jsou skladem. Další super novinka je věrnostní program, ale o něm si můžete přečíst o odstavec níže.

Věrnostní program

V rámci úprav jsme pro vás připravili věrnostní program. S každou objednávkou získáváte 5% z hodnoty nákupu ve formě kreditů, kredity můžete následně využít v další objednávce jako slevu (1 kredit = 1 Kč sleva). Těšit se můžete na různé soutěže ve kterých budete mít možnost získat kredity na nákup zboží. Věrnostní program se nebude týkat pouze kreditů, ale také zvýhodněných cen dopravy, nebo také speciálních akcí připravených pouze pro členy věrnostního programu. Zapojení je zdarma a zapojit se můžete pouhou registrací k nám.


Máme v plánu velkou spoustu věcí, které chceme a musíme realizovat. Doufáme že náš hlavní cíl - vaše spokojenost - bude naplněna!


Budeme kamarádi?